blog, آرایشی

پنکیک گیاهی

پنکک گیاهی چیست؟

بعد از تحقیقات بسیار برای یافتن موضوعی مناسب در پژوهش ماده و وسایلی پرمصرف را برای اینکار برگزیدیم.
امروزه وسایل آرایشی و بهداشتی بیش از هر ماده ی دیگری توجه مردم را به خود جلب کرده اند و طبق آخرین آمار روزنه بیش از ۸۵% مردم از وسایل آزمایشی استفاده می کنند.. در این میان یکی از کارآمدترین این وساین و گهی اوقات مضر را برگزیدیم. شاید مضررات آن دلیل این انتخاب باشد. در پس آن برآمدیم که ویزگی های مضر پنکک آرایشی و مواد سازنده ی آن را بیابیم و تا حد امکان مواد دارویی و گیاهانی که خاصیت دارویی دارند را جایگزین کنیم.

از پنکیک گیاهی  you are beauty می توان هم به منظور زیرسازی پیش از آرایش و هم به عنوان پوشش نهایی استفاده کرد که به دلیل ساختار سبک و فاقد چربی، پس از مصرف اصلاً روی پوست احساس نشده و حس سبکی و لطافت را به همراه دارد. این پنکیک  مقاوم در برابر آب و چربی بوده و در تمام طول روز نیاز به تمدید و تجدید آرایش ندارد. پنکک you are beauty از پوست صورت در برابر اشعه مضر آفتاب، آلودگی‌ها، رادیکال‌های آزاد و عوامل محیطی محافظت می‌کند. همچنین علاوه بر جلوگیری از چروکیدگی و پیری زودرس پوست، پوست را احیا و ترمیم نموده و با از بین بردن خطوط روی صورت، پوست را یکدست و یکنواخت می‌سازد. پد پنکک you are beauty از جنس بسیار لطیف و سازگار با پوست صورت است که هیچگونه آسیبی به پوست نمی‌رساند.

 

ویژگی های پنکک ارگانیک

1- ماندگاری بسیار خوب بدون احساس سنگینی روی پوست
2-  قابل استفاده به دو صورت: خشک و مرطوب
3- ایجاد پوششی مات و کاملاً یکدست
4- حاوی عصاره گیاه چای سبز
5- دارای بافت نرم و سبک
6- ضد آب و ضد چربی
7-  آنتی اکسیدان
8- ترمیم کننده
9- ضد باکتری
10- ضد چروک
11- ضد التهاب
12- ضد قارچ

پنکک گیاهی you are beauty

پنکیک گیاهی  مورد استفاده یک زیر ساز آرایشی قبل از آرایش و فاقد مواد نگهدرنده و مواد معدنی مضر مثل پارابن است؛ بدون هیچ عارضه پوستی حاوی عصاره چای سبز وبه خاطرآنتی اکسیدان بالای که دارد به عنوان یک ضد التهاب ، ضد قارچ و ضد باکتری کاربرد دارد ، همچنین از پوست در برابر اشعه نور خورشید ، رادیکال های آزاد ، آلودگی و عوامل مخرب محیطی محافظت میکند .
پنکک گیاهی ارگانیک you are beauty فاقد مواد نگهدارنده و پارابن می باشد و حاوی عصاره چای سبز است همچنین به دلیل وجود آنتی اکسیدان بالا به عنوان یک ضد التهاب، ضد باکتری، و ضد قارچ کاربرد. پوشانندگب لالای این محصول قابل رقابت با سایر محصولات موجود در بازار می باشد.

عوارض پنکک شیمیایی

پنکیک های شیمیایی از مواد پوششی جذب شونده ، نگهدارنده ، عطرها و رنگ ها تشکیل شد که اصلا برای پوست های خشک مناسب نمی باشد چون باعث جذب چربی پوست شده و براقیت پوست را از بین می برد و ممکن است حساسیت های پوستی و بسته شدن منافذ پوستی را به وجود بیاورد .

پنکیک گیاهی  مورد استفاده یک زیر ساز آرایشی قبل از آرایش و فاقد مواد نگهدارنده و مواد معدنی مضر مثل پارابن است؛ بدون هیچ عارضه پوستی حاوی عصاره چای سبز و به خاطرآنتی اکسیدان بالایی که دارد به عنوان یک ضد التهاب ، ضد قارچ و ضد باکتری کاربرد دارد ، همچنین از پوست در برابر اشعه نور خورشید ، رادیکال های آزاد ، آلودگی و عوامل مخرب محیطی محافظت میکند .
پنکک گیاهی ارگانیک you are beauty فاقد مواد نگهدارنده و پارابن می باشد و حاوی عصاره چای سبز است همچنین به دلیل وجود آنتی اکسیدان بالا به عنوان یک ضد التهاب، ضد باکتری، و ضد قارچ و همچنین پوشانندگی بالای این محصول قابل رقابت با سایر محصولات موجود در بازار می باشد.

محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *